Vítejte na webových stránkách lyžařského oddílu Tělovýchové jednoty Slavoj Teplice nad Metují. Zaměření lyžařského oddílu je na sjezdové lyžování.

Naše motto je:

VŠE CO DĚLÁME,DĚLÁME PRO DĚTI

Začínáme s těmi nejmenšími ve věku 4-5 let.Naši členové se připravují pod vedením trenérů s cílem postupně se naučit i závodní techniku a co nejlépe uspět v konkurenci ostatních mladých lyžařů.K tomu vede dlouhá příprava od nejmladších v superpřípravce,přípravce,předžácích, žácích .Přestože je lyžování zimním sportem,tréninky probíhají v průběhu celého roku,kdy děti pracují na zlepšování fyzické kondice.Jarní,letní a podzimní příprava je velice rozmanitá:běh,jízda na kole,jízda na kolečkových bruslích,atletika,horolezectví,míčové hry.V podzimní části někteří trénují i na ledovci.

V zimním období se dětí zúčastňují nejrůznějších závodů.Kategorie přípravky ,předžáků a žáků absolvuje seriály závodů na okresní a krajské úrovni.

I když je lyžování individuální sport,snažíme se o vytváření týmového ducha.S dobrou pohodou a podporou ostatních členů oddílu se dobré výsledky rodí lépe.

Spustili jsme nové webové stránky

24.12.2013 12:29
Spustili jsme nové webové stránky lyžařského oddílu na kterých Vás všechny lyžaře, příznivce a...
<< 25 | 26 | 27 | 28 | 29