VŠE CO DĚLÁME, DĚLÁME PRO DĚTI

Novinky

14.03.2016 21:14

Terezka vítězkou veřejného závodu v Říčkách

Terezka Hotárková se stala suverénní vítězkou vloženého závodu při POH v sobotu 12. 3. v Říčkách. Gratulujeme!!!

—————

14.03.2016 21:11

Pohár České pošty RKZ v Peci pod Sněžkou

V sobotu 12. 3. se Karolině Thérové podařilo dostat se ve vyřazovacím závodě až do finálové skupiny. Obsadila krásné 8. místo!!

V neděli v obřím slalomu potvrdila elitní patnáctku a skončila na 12. místě. Zatím se v celkovém hodnocení Poháru drží v první desítce. Pro Karolínu sezona ještě nekončí a proto přejeme úspěch v dalších závodech a gratulujeme!!!!

—————

14.03.2016 20:52

Finále HAED CUP

Je dobojováno a my děkujeme všem závodníkům za reprezentaci našeho oddílu.

Přípravka: Lukáš Doležal 2. místo, Pavel Morávek 7. místo,Marie Semeráková 8. místo, Jan Bednařík (52.)

Předžáci: Hanka Semeráková 2. místo, Jitka Kovářová 8. místo, Anna Geislerová (24), Emilka Ježková (34.), Eliška Zápotočná (37.)

Gratulujeme !!!!!

Kompletní fotogalerie Finále HAED CUP

Výsledky HEAD CUP STOH 12-13.03.2016

—————

14.03.2016 20:38

Finále POH v Říčkách

Finále „ Orličáku“ proběhlo v sobotu 12.3.  v Říčkách. V celkovém hodnocení obsadili naši borci skvělá místa.

Přípravka: Lukáš Doležal 2. místo, Filip Hrubý 3. místo, Pavel Morávek 10. místo, Štěpánka

Kohlová (28.), Šimon Zháněl (31.), Terezka Hotárková (44.)

Předžáci: Jakub Pivnička 4. místo, Jitka Kovářová (6.), Patrik Zháněl (19.), Jonáš Kohl (29.)

Děkujeme za reprezentaci našeho oddílu a gratulujeme všem závodníkům !!!!!!!

Kompletní výsledky zde

—————

07.03.2016 20:12

Karolina obhájila titul

V sobotu  5.3. se Karolina Thérová stala přebornicí krajského svazu lyžařů královehradeckého kraje  v obřím slalomu a obhájila tak titul z loňského roku.

Máme velkou radost a gratulujeme Káje k úspěchu!!!

—————

06.03.2016 18:44

Naši závodníci opět na stupních vítězů

Další kolo seriálu HEAD CUP se konalo tento víkend na Medvědíně ve Špindlerově Mlýně a našim závodníkům se opět dařilo. V sobotu 5.3. vystoupili na   stupně vítězů Lukáš Doležal – 3. místo, Hanička Semeráková 2. místo. Na body a krásná umístění dosáhli také: Pavel Morávek (7.), Jituška Kovářová (9.), Maruška Semeráková (11.). Do první patnácky nahlédla také poprvé Anička Geislerová (13.)

Další body získala také Emilka Ježková (28.) a Honzík Bednařík podruhé bodoval na 28. místě.

V neděli 6.3. si Hanička splnila svůj sen a závod na Medvědíně vyhrála!!! Bodovali také: Lukáš (5.), Pavlík (8.), Maruška (7.), Anička (17.), Jitka (20.), Emilka (30.)

V průběžném pořadí se na úžasném 2. místě drží Lukáš Doležal a Hanka Semeráková.

V první desítce také: Pavel Morávek (6.), Maruška Semeráková (6.), Jitka Kovářová (7.)

Gratulujeme všem závodníkům a držíme palce při finálovém závodě příští víkend na Stohu!!!!

KOMPLETNÍ VÝSLEDKY ZDE

—————

06.03.2016 18:43

VIST CUP v Peci pod Sněžkou

Závod seriálu VIST CUP se konal tento víkend v Peci pod Sněžkou. Náš oddíl reprezentuje Karolina Thérová, která obsadila shodně 6. místo v sobotu i v neděli v obřím slalomu.

Gratulujeme a držíme palce v dalších závodech.

Kompletní výsledky zde.

—————

03.03.2016 18:29

Přihláška na závod HEAD CUP 2016 (12.-13.3.2016 Stoh)

25.02.2016 18:50

Přihláška na závod HEAD CUP 2016 (27.-28.2.2016 STOH -Špindl)

O cenu Teplických skal

Tradiční závod O cenu Teplických skal se uskutečnil v neděli 21.2. Tepličtí lyžaři se vzepřeli počasí a navzdory velmi nepříznivé předpovědi se závod uskutečnil. Bylo to až neuvěřitelné, všude v okolí se z nebe snášel hustý déšť, jen nad naší sjezdovkou mírně mrholilo a v jedné chvíli dokonce vysvitlo sluníčko.

V těchto nelehkých podmínkách, na měkkém sněhu, se staviteli tratě Martinu Moravcovi a jeho teamu podařilo nemožné- postavit obě kola tak, aby závod byl pro všechny regulérní, sníh se nepropadal a netvořila se zrádná sněhová koryta.

Závodu se zúčastnili závodníci LK Broumov, TJ Sokol Deštné, Ádr team a TJ Slavoj Teplice nad Metují. Bohužel přihlášení závodníci z SK Janské Lázně a LK Nové Město nakonec nedorazili.

Hlavní cenu- Pohár Teplických skal – získala domácí závodnice Hanička Semeráková.