VŠE CO DĚLÁME, DĚLÁME PRO DĚTI

Novinky

31.01.2016 20:55

Mistrovství Prahy v OS

V rámci tréninkové přípravy se naše závodnice zúčastnily  Mistrovství Prahy v Herlíkovicích 29.1.

Potěšila nás Anička Geislerová, která obsadila 8. místo.

—————

31.01.2016 20:53

Další kolo Poháru České pošty

O víkendu 30. - 31. 1. se ve Špindlerově Mlýně konaly další závody v RKZ žactva Pohár České pošty, ve kterém nás reprezentuje  Karolina Thérová.

V sobotu byl na programu OS, ve kterém Karolina  bohužel nebodovala. Těžkou horní pasáž závodu zvládla skvěle, ale slibný výsledek překazil pád téměř před cílem.

V nedělním dlouhém závodě se Karolině vedlo o poznání lépe. Po prvním kole slalomu figurovala na 9. místě, avšak díky dobře zajetému  druhému  kolu se posunula na konečné 7. místo. Zajistila si tak cenné body do soutěže.

Gratulujeme k výsledkům a přejeme úspěch v dalších závodech.

—————

29.01.2016 19:42

Sedm statečných a tři „bedny“ na POH

Ve čtvrtek 28.1. se v Čenkovicích konalo druhé kolo POH. Naše barvy tentokrát hájilo sedm chlapců ve třech kategoriích.

Svoji závodní premiéru si v kategorii myšáci odbyl Jáchym Morávek, který se neohroženě a s velkým nasazením pustil do závodní tratě. V cíli jeho výkon stačil na krásné 3. místo a my  věříme, že  bude pro Jáchymka motivací do dalších tréninků.

V kategorii přípravka naši závodníci nenechali nikoho na pochybách, že se s nimi musí počítat i na příčky nejvyšší. Lukáš Doležal (již bez známek u něj obvyklé trémy) suverénně nastoupil ke startu a závodní tratí doslova letěl. V cíli byl jeho čas nejrychlejší a vybojoval tak své první vítězství v poháru. Filip Hrubý v sobě probudil srdce závodníka a ani jeho touha stanout na stupních vítězů nevyšla naprázdno. Dravou jízdou vybojoval krásné 3. místo.

Pavel Morávek ukázal také, že patří do elitní desítky a umístil se na 7. příčce.

Na body v této kategorii dosáhl také Šimon Zháněl (24.)

V kategorii předžáci bodovali Patrik Zháněl(22.) a Jakub Pivnička (27.).

Všem závodníkům gratulujeme ,děkujeme za vzornou reprezentaci našeho oddílu a přejeme úspěch v dalších závodech.

—————

29.01.2016 19:37

Naše závodnice na LEKI CUPU 2016

Seriál závodů Pohár Libereckého kraje LEKI CUP  pokračoval dalším závodem 29.1. v Albrechticích v Jizerských horách. Naše barvy zastupovaly dvě závodnice v kategorii předžákyně- Hanka Semeráková a Jitka Kovářová.

Slunečné počasí a zmrzlá pista nejvíce vyhovovala Hance Semerákové, která nechala všechny závodnice za sebou a po trochu smolném úvodu sezony  získala  své první letošní vítězství.

Jitka Kovářová obsadila pěkné 6. místo.

Gratulujeme a přejeme úspěch v dalších závodech.

—————

27.01.2016 19:09

Přihláška POH České petrovice ( 27.2.2016 ZMĚNA )

Přihláška na závod Mistrovství Prahy v OS PAP

Přihláška na závod Mistrovství Prahy v OS PAP (29.1.2016 Herlíkovice)

Přihláška na závod LEKI CUP

Přihláška na závod LEKI CUP (29.1.2016 Albrechtice v Jiz.horách)

Odpovědná osoba: Tomáš Thér (tel.: 602289499, mail: tomas.ther@priruby.cz)

PROPOZICE

Přihláška na závod LEKI CUP (31.1.2016 Vysoké nad Jizerou)

Skiinterkriterium Říčky 2016

Na mezinárodním závodě Skiinterkriterim v Říčkách nás tento víkend reprezentovala Karolína Thérová.

V sobotu se představila ve velmi těžké slalomové trati. V prvním kole předvedla skvělý výkon a držela se na 5. příčce. V druhém kole se snažila svůj výkon ještě vylepšit, ale bohužel slalom nedokončila.

V neděli byl na programu obří slalom. I přes velkou chybu ve vrchní části závodní tratě Karolina zabojovala a obsadila pěkné 14. místo v mezinárodní konkurenci.

Gratulujeme k pěknému umístění a děkujeme za reprezentaci našeho oddílu.

—————

24.01.2016 21:59

Úspěšný vstup pro naše barvy do seriálu HEAD CUP

Seriál závodů Českého poháru žáků HEAD CUP 2016 odstartoval v sobotu 23.1. obřím slalomem v Peci pod Sněžkou.

Na úvod nás v kategorii přípravka dívky potěšila Maruška Semeráková krásným 8. místem a hlavně předvedenou jízdou!!

V kategorii přípravka chlapci jsme získali hned dvě místa na stupních vítězů!!! Skvělou jízdou se prezentovali Lukáš Doležal - 2. místo a Pavel Morávek – 3. místo.

V kategorii předžákyně se podařilo Jitce Kovářové předvést nejrychlejší jízdu a dosáhnout na své premiérové vítězství v závodě seriálu HEAD CUP!! Na bodová umístění dosáhly také: Anna Geislerová (18.), Eliška Zápotočná (19.), Emilie Ježková (27.).

V neděli 24.1. se konal druhý závod  také v Peci pod Sněžkou.

Maruška Semeráková potvrdila opět 8. místo v kategorii přípravka dívky a získala další body do hodnocení poháru.

V nedělním závodě si Pavel Morávek dojel pro krásné 4. místo a Lukáš Doležal po drobném zaváhání v horní části tratě pro 5. místo. Oba tak potvrdili svůj kvalitní výkon ze sobotního závodu.

V kategorii předžákyně skončila nejlépe Anna Geislerová na 16. místě a na bodovaných příčkách se také umístily: Emilie Ježková(25.), Eliška Zápotočná (28.)

Bohužel Jitka Kovářová a Hanka Semeráková závod nedokončily.

Kompletní výsledkové listiny zde

Všem závodníkům gratulujeme, děkujeme za vzornou reprezentaci našeho oddílu a přejeme úspěch v dalších závodech.